دوره جامع Photoshop

 

فتوشاپ چیست؟

فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته و برای ساختن عکس ها بکار می رود. علاوه بر این نرم افزار های After effect ، Premiere ، Illustrator ، In design جزو مهمترین تولیدات نرم افزاری هستند که توسط Adobe System تولید شده اند.همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند . گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیعاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند . فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید .

 نرم افزار Adobe Photoshop  محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش شرکت Adobe می باشد.این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند . این نرم افزار بیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است.

اگر چه  فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و پرینت طراحی شده ، اما به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود . فتوشاپ همچنین ارتباط قوی با دیگر نرم افزار های Adobe برای ویرایش ، ساخت انیمیشن و CD های آموزشی دارد . فایل ها در فرمت اختصاصی فتوشاپ (PSD) می تواند به Image Ready ، Illustrator ، Premiere، After Effects و Encore DVD منتقل شود و بالعکس و از آنها به فتوشاپ منتقل شود.

 

کاربرد های فتوشاپ:

کاربرد های فتوشاپ بخش عمده ای از محیط اطراف ما را در بر گرفته ، عکس های پرسنلی ، پوستر های تبلیغاتی ، کارت های ویزیت ، بنر ها ، سربرگها ، رابط گرافیکی نرم افزار ها ، جلد نشریات ، تیتراژ فیلم ها ، محیط گرافیکی سایت ها و….. همگی برای زیباتر شدن و حتی به وجود آمدن ، باید یک بار از زیر دست های هنرمند فتوشاپ عبور کنند.

 

مطالب آموزشی ما:

در فکرجوان دوره فتوشاپ به صورت دو دوره تخصصی و کاملا کاربردی صنعتی(مقدماتی) و آتلیه(پیشرفته) آموزش داده میشود.

در دوره صنعتی ابتدا فراگیران با ابزارهای مختلف فتوشاپ در زمینه طراحی و چاپ بصورت پروژه ای آشنا شده و در ادامه توانایی طراحی پوستر، جلد کتاب، کارت ویزیت و ... را آموزش میبینند.

در دوره آتلیه فراگیران با روشهای روتوش و ترمیم عکسهای قدیمی، طراحی بک گراند آتلیه، پلاگین ها، تنظیمات و ترمیم نور و رنگ و... آشنا شده و میتوانند بصورت عملی تکنیک های گفته شده را در کار پیاده کنند.

 

هر کدام از دو دوره بالا بصورت جداگانه طی 12 جلسه با هزینه 195.000 تومان برگزار میشود.

تماس با ما

  • آدرس: اصفهان، توحید میانی، کوچه 14، ساختمان فکرجوان
  • شماره تماس: 09137265671 - 03136240385
  • ایمیل: info@fekrejavan.com
  • تلگرام: Fekrejavan@
  • اینستاگرام: ّFekrejavan.ins@

نظرات کاربران

بالا