سوالات متداول

به تمام سوالات خود پاسخ دهید

دوره های آموزشی

بهترین دوره ای که افراد برای ابتدای ورود به دنیای کامپیوتر باید آموزش ببینند، دوره مهارتهای هفت گانه یا همان ICDL میباشد که در این دوره ابتدا افراد با قطعات کامپیوتر آشنا شده سپس با محیط ویندوز آشنا میشوند. در ادامه با مجموعه نرم افزاری Office و کارهای اداری آشنایی پیدا میکنند.
دوره های طراحی سایت بصورت کاملا عملی و پروژه محور برگزار میشوند. این دوره به دو دسته برنامه نویسی سایت و استفاده از نرم افزارهای مدیریت محتوا تقسیم میشوند. در دسته اول دانشجویان از صفر تا صد طراحی سایت را متناسب با نیاز خود برنامه نویسی میکنند اما در دسته دوم طراحی و آماده سازی سایت با استفاده از قالبهای آماده و ایجاد تغییرات در محتوی بدون برنامه نویسی انجام میگیرد.
برای کارهای طراحی و گرافیک بهترین نرم افزارهایی که وجود دارند عبارتند از Photoshop, CorelDraw, Illustrator و Indesign. هر کدام از این نرم افزارها در حوزه کاری خود از قدرتمندترین ها بحساب می آیند.
در فکرجوان دوره های حسابداری در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار میشود. در دوره مقدماتی کارهای مربوط به حسابداری دستی آموزش داده خواهد شد و در دوره پیشرفته کار با پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری بصورت کاملا عملی و منطبق با نیاز محیط های کاری آموزش داده میشود.
بله. در فکرجوان دوره های ویژه ای مخصوص سنین مختلف طراحی و اجرایی شده است که میتوان به دوره های زبان انگلیسی، کامپیوتر، برنامه نویسی، خلاقیت، هنرهای تجسمی و...اشاره نمود.
در این دوره که کاملا پروژه محور میباشد، دانشجویان قادر خواهند بود هر اپلیکیشنی که مد نظر داشته باشند را چه بصورت لوکال چه بصورت سمت سرور طراحی و برنامه نویسی کنند.

جواب را پیدا نکردید؟

    Call Now Buttonتماس با مشاوران ما