آموزش تایپ ده انگشتی

تایپ ده انگشتی

تایپ ده انگشتی چیست؟

تایپ 10 انگشتی مهارتی است که به شما امکان می دهد تا بدون نگاه کردن به کیبورد، به سرعت تایپ نمایید. در دنیای امروز، ارزش و اهمیت این مهارت اگر از نوشتن با خودکار بیشتر نباشد، کمتر هم نیست و همیشه و همه جا کارایی دارد.

 

آموزش تایپ ده انگشتی برای چه کسانی مفید است؟

این دوره برای کلیه افرادی که با کامپیوتر بصورت کاربردی یا حرفه ای کار میکنند، منشی ها، کارمندان اداری، جویندگان کار، مدیران و … طراحی شده و بصورت 100% تضمینی ارائه می شود.

 

چرا تایپ ده انگشتی یاد بگیریم؟

تایـپ 10 انگشتـی بهترین و سریع‌ ترین مدل تایپ حـــروف و کلــمات است و با استــفاده از این روش شــما می‌توانیـــد بدون نگاه کردن به کیبورد، با سرعت و به آسانی تایپ کنید و اگر مدتی بطور مرتب تمرین داشته باشید در حد یک تایپیست حرفه‌ای ظاهر خواهید شد. چرا که نوشته های کامپیوتری به علل گوناگون، به مرور زمان جای نوشته های کاغذی را پر خواهند کرد.

ممکن است بسیاری از کاربران مدت زمان زیادی باشد که کار با کامپیوتر را تجربه می‌کنند اما هنوز طریقه صحیح تایپ را به خوبی یاد نگرفته و به شیوه اشتباهی که از ابتدا به آن عادت کرده‌اند، از کیبورد استفاده می‌کنند. همیشه ده انگشتی تایپ کنید حتی اگر سرعتتان پائین آمده باشد. میزان سرعت و مهارت شما در تایپ کامپیوتری فقط و فقط بستگی به میزان تمرین و تجربه تان خواهد داشت.

در ابتدا مفاهیم پایه ای تایپ توسط استاد مطرح میشود و نرمشهای مرتبط با انگشتان جهت تمرین ارائه می گردد. سپس کار اصلی با کامپیوتر و کیبورد شروع شده و بتدریج محل حروف و انگشتان را یاد میگیرید و بصورت متوالی حروف جدید به آموخته های قبلی اضافه میشود. این نوع آموزش بسیار راحت، مفرح و سرگرم کننده است. در انتهای هر جلسه کارآموز سطح پیشرفت خود را بشکل کاملا ملموسی حس میکند. از طرفی هیچ نیازی به تمرین خانگی و … نیست. بعد از جلسه چهارم کارآموز متنهای واقعی و آماده را بدون نگاه کردن به کیبورد و بصورت 10 انگشتی تایپ مینماید.

این دوره که در زمان 4جلسه به انجام خواهد رسید هزینه 150.000 تومان را دارد.

Call Now Buttonتماس با مشاوران ما